Підґрунтя для майбутньої успішної математичної діяльності людини закладається в дитинстві. Саме тому педагогічний колектив ДНЗ «Веселка» спрямовує свою діяльність на творчу самореалізацію кожної дитини та формування в неї життєвої компетентності на заняттях з логіко-математичного розвитку. 16 листопада 2017 року в садочку пройшли відкриті покази «Математична країна запрошує». 
Саме цей напрям роботи показали Шовкопляс Н.Л. і Сердюк Н.П. на інтегрованих заняттях «Краплинки рахували, хмаринці-веселинці допомагали», «Виручаймо зайчика з біди». Діти ІІ молодшої «А» групи разом з вихователем Шовкопляс Н.Л. поринули у чудовий світ природи, довкілля. Разом з "хмаринкою-веселинкою" навчалися розрізняти кольори, величину, геометричні фігури, рахувати кути та сторони, порівнювати предмети за довжиною. Через чарівний світ казки та за допомогою казкових героїв Сердюк Н.П. навчала дітей середньої «А» групи орієнтуватися в просторі, рахувати, розрізняти цифри, зіставляти елементи множин, проводити дослідження.

Проведена педагогами робота допомогла дітям полюбити математичний світ, пізнати навколишній світ, відчути себе самостійними, активними, задоволеними.

01

02

03

04

05

06

07

08

09